Kúpeľne, obklady a dlažby, 3D návrhy kúpeľní

Kúpeľňové štúdio TARCHI zhotovuje realistické 3D vizualizácie kúpeľní – trojrozmerné architektonické návrhy. 3D návrh kúpeľne je prvý pohľad do novej modernej kúpeľne. Grafický návrh spolu s cenovou kalkuláciou vám zjednoduší celkové rozhodovanie. V našom kúpeľňovom štúdiu sa stretnete s najnovšími trendmi obkladov a dlažieb. Moderné kúpeľne, luxusné kúpeľne, kúpeľne v štýle minimalizmu, či štýlové kúpeľne. Poradíme vám pri výbere vhodného obkladu a dlažby, vyriešime problém umiestnenia sanitárnych zariadení (umývadlá, sprcha, vaňa, WC, bidet), vykurovacích telies, kúpeľňového nábytku a odkladacích priestorov. Všetko prispôsobíme vášmu vkusu a samozrejme rozpočtu.

Kúpeľňové štúdio TARCHI - špecialista na designové obklady a dlažby

Dnes si už nikto z nás si nevie predstaviť deň bez príjemnej sprchy alebo horúceho kúpeľa, po ktorom načerpáme novú energiu. Preto sa v súčasnosti pri realizácii nových stavieb, alebo pri rekonštrukcii starších priestorov kladie veľký dôraz na kúpeľne. Kúpeľňa je miesto nielen pre starostlivosť o telo, ale aj miesto pre relax. Kúpeľňové štúdio TARCHI pre vás vytvorí jedinečnú kúpeľňu - vašu oázu relaxu, harmónie a pohodlia.

Aktuálne trendy vo svete kúpeľní, obkladov a dlažieb

Čisté línie, funkčnosť, účelnosť a ľahká údržba sú atribútmi kúpeľní v súčasnosti. Trendom sú jednoduché, dizajnovo až funkcionalisticky prevedené interiéry a zariadenia kúpeľní. Strohá jednoduchosť a klasická elegancia, jednoliate plochy obložené veľkoformátovým obkladom s presnými hranami bez výrazných špár ostávajú dlhodobými trendmi v obkladoch kúpeľne. Čistota tvarov, minimálny počet viditeľných spojov na obkladoch stien a dlažieb dajú kúpeľniam ten správny výraz. Imitácia dreva použitá v kúpeľni zostáva naďalej významným prvkom, ktorý jej dodá nadčasovosť a eleganciu. Inšpirujte sa vo fotogalérií kúpeľní a našimi realizáciami.

Spoľahnite sa na nás, profesionálov vo svete kúpeľní.